Standy kartonowe jako wizualne, wolno stojące gatunki reklamy

Żadne biuro nie może obejść się bez rozmaitych towarów papierniczych. Segregator to nie tylko metoda na przechowywanie dokumentów.
Towar z pojedynczym nadrukiem, cechującym markę i jednostkę, staje się aktywnym narzędziem promocyjnym. Segregatory biurowe wykonane z dużej jakości, twardej tektury, zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Przede wszystkim umożliwiają jednak estetycznie i systematycznie pogrupować całość dokumentacji firmowej. Segregator A4, jako najbardziej popularny format, cieszy się wśród towarów biurowych największym zainteresowaniem. Jest wyekwipowany w dodatkowe miejsce do opisu na wierzchołku, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób zezwala utrzymać porządek w każdym archiwum w biurze.

segregatory i standy reklamowe

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Standy kartonowe przestrzenne są robione głównie z kartonów falistych kaszerowanych, lub litych kilkuwarstwowych tektur.
Standy kartonowe to wzrokowe, wolno stojące rodzaje reklamy wykorzystywane w reklamie. Jest sporo modeli standów reklamowych. Standy kartonowe dostępne tutaj świetnie podnoszą sprzedaż promowanych produktów, zachęcając do zainteresowania się wskazanym towarem. Kluczową przyczyną rozsądzającą za wyższością standów z tektury nad pozostałymi jest ich o wiele niższa cena i możliwość zastosowania grafiki o najlepszej rozdzielczości. Standy kartonowe zezwalają na oszczędne użycie nawierzchni.

Ergonomiczne dojście do produktu odnajdującego się na półce, czy też zawieszce przynosi dowolność ustawiania standów. Finezyjna, delikatna budowa i estetyka wykończenia, to plusy owego rodzaju materiałów.