Reklama na telebimach staje się bardzo popularne w dzisiejszych czasach

Reklamy widzimy wszędzie, chociażby i w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach pojawiają się różne informacje. Do tej pory najczęściej spotykaliśmy się z plakatami w autobusach, a teraz mamy małe telebimy. To ciekawe rozwiązanie, bo wiadomo, że do mnóstwa osób tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Oczywiście należy się dobrze zastanowić, z jakim targetem mamy do czynienia w takich pojazdach. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.

plakat reklamowy

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com

Chociaż suma summarum reklamować może się każda firma, ale na sto procent nie każdej z firm przyniesie to zysk. Jak wiemy autobusami najczęściej przemieszczają się osoby, które się uczą w różnym wieku i osoby starsze. To najczęściej spotykane osoby w pojazdach komunikacji miejskiej. Także, jeżeli są to osoby, do których chcemy trafić z reklamą naszej firmy, to naprawdę dobrze rozważyć taką reklamę, jednak, jeśli Ci ludzie w małym stopniu mogą zainteresować się naszymi usługami, to bez sensu wydawać pieniędzy na reklamowanie się w autobusach.

Ciekawa reklama

Obecnie wszędzie poszukuje się miejsc na to by zareklamować swoją firmę. Tak, więc reklama autobusy Chorzów raczej nikogo nie zaskakuje. Wszyscy wiemy, że połączenia komunikacji miejskiej też bywają reklamowane w autobusach, ale bardzo często reklamuje się produkty, które są w stanie zainteresować osób, które jeżdżą autobusami. Warto, więc zerkać na ekrany ledowe w autobusach, bo może akurat zauważymy interesującą nas ofertę. Ludzie, którzy podejmują decyzję, że reklama ich interesu zostanie pokazana w autobusie również muszą się jakoś postarać. Trzeba porozmawiać z ludźmi z Zarządu Transportu Miejskiego, dowiedzieć się jaki to będzie koszt i czy taka reklama będzie mogła być pokazywana na telebimach zainstalowanych w autobusach. Tu więcej newsów: Medas media.

baner

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście najważniejsza dla sporej grupy osób jest cena.

Pragniemy Cię zachęcić do kolejnej pasjonującej strony – kontynuuj przeglądanie (http://pazim.pl/) bez limitów, aby mieć możliwość zapoznania się z świeżymi postami na ten temat.

Ale nie ma się, czym przejmować nie są to ceny z kosmosu. Także, jeżeli u nas w mieście w autobusach są zainstalowane ekrany led, to dobrze pomyśleć o tym, że to świetny sposób na reklamowanie się. Powinniśmy pomyśleć, czy ludzie jeżdżący autobusami mogą być zainteresowani tym, co robimy a jeżeli tak, to warto wykupić reklamy w autobusie.