Cudowna podróż w Bory Tucholskie

Tajemnica wyjątkowej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Rejon tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego idealne miejsce na urlop 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikalne gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.

Atrakcyjne wybrzeża za granicami

Na wakacyjne wojaże za granicami państwa, Polacy entuzjastycznie wyruszają do Chorwacji. Dubrownik i jego okolice to doskonały wybór. Cudne pejzaże, zapewniana aura, tysiące wysepek, rezerwaty przyrody, stare zabytki, również nadzwyczajne potrawy. Chorwacja to kilometry wybrzeży, tysiące wysp i lazurowa woda. To powoduje, że kraj ten od lat jest oblegany przez Polaków.

Agroturystyka i ciekawe atrakcje na Kaszubach. Warto ja zobaczyć

Kaszuby to piękny, ogromnie malowniczy region, jaki usytuowany jest w północnej Polsce. Kaszuby to nie jedynie wspaniałe regiony i widoki, ale również odrębna kultura oraz zwyczaje, jakie niewątpliwie pożądane byłoby poznać. Nowinką jest to, iż mimo tego, że Kaszuby są rejonem polskim, to mowa kaszubska jest bezapelacyjnie nie zrozumiała dla zwykłego, przeciętnego Polaka.