Kamera sportowa dla aktywnych

Aktywność fizyczna to istotny element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie dobrze wpływa na nasze samopoczucie fizycznie i psychicznie. Rower, wspinaczki, narty, snowboard – bez względu na porę roku warto się ruszać!

Wakacyjny czas szczególnie sprzyja wyczynom sportowym. Dodatkowo, wraz z postępem technologicznym jesteśmy w stanie zatrzymamy na dłużej swoje wyczyny, mając szansę pochwalenia się nimi przed światem. Obecnie, w sklepach internetowych czeka na nas spora ilość wartych uwagi modeli kamer, które umożliwiają łatwe filmowanie. Jeszcze niedawno byliśmy zmuszeni obmyślać sposób na użycie tradycyjnej kamery.

Te jak wiemy, nie miały oryginalnych mocowań, zaś przy kontakcie z wodą groziło im trwałe zniszczenie.

Wejdź na stronę autora – tam wyszukasz wiele zajmujących wiadomości, które poszerzą Twoją wiedzę na opracowany tu świeży temat.

Producenci kamer spostrzegli zapotrzebowanie na tzw. kamery sportowe i „zasypali” nas narzędziami dla poszukujących przygód użytkowników.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Od niedawna wielkim powodzeniem wśród fanów surfingu czy jazdy na rowerze cieszą się kamery GoPro, które pozwalają na wygodne utrwalanie ewolucji. Udoskonalona kamera GoPro HERO 4 Silver umożliwia rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Kolejnym sprzętem godnym uwagi jest Sony HDR-AS100 ((tutaj)), która zdumiewa świetną jakością wykonania oraz bardzo dobrą jakością obrazu. Kamera robi również zdjęcia, pojedyncze i cykliczne. Idealnie spisuje się podczas rowerowych podróży czy z wykorzystaniem wodoodpornego etui – w trakcie nurkowania.

GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety to w dzisiejszych czasach stały element kolekcji prezentów przeznaczonych dla starszego jak i młodszego pokolenia. Ich popularność rośnie z roku na rok, a co roku pojawiają się ciekawe nowsze modele, jeszcze lepsze od poprzednich wersji. Kamera sportowa to gadżet, który z całą pewnością nie wyląduje na dnie szafy.

Dzięki odpowiednim akcesoriom mamy możliwość zamontowania jej do kasku, motocykla, kijka do nordic walkingu czy dziecięcego wózka. Takie eksperymenty to naprawdę wspaniała zabawa, dzięki której upamiętnimy fascynujące chwile i spojrzymy na otaczającą nas przestrzeń z innej perspektywy.