Atrakcyjna lokata, na którą opłaca się zdecydować

Na rynku pojawia się wiele najnowszych produktów bankowych, które de facto są wyjątkowo atrakcyjne dla klientów. Będzie szansa je otrzymać w bankach po wypełnieniu wszystkich spraw formalnych. Nade wszystko chodzi o kredyty, jednak nie tylko. Bardzo często tego typu produktami są też lokaty na wyjątkowo atrakcyjnym oprocentowaniu. Takie, jakie należałoby wybierać.

karty płatnicze

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym każda osoba, jaka pomyśli o tym, żeby zmieniać bank oraz założyć nową lokatę powinna zaznajomić się z aktualnymi propozycjami i wytypować taką, jaka będzie dla niej optymalna. Dobrze będzie swoją decyzję skonsultować ze specjalistą w danym oddziele bankowym, aby mieć gwarancję, że jest ona rozsądna. Wśród propozycji typu atrakcyjna lokata, na którą opłaca się zdecydować na pewno ostatnio wyróżniła się happy idea bank, bo można po jej założeniu liczyć na wyjątkowo duże oprocentowanie, które wynosi aż cztery procenty na rok, dobry produkt finansowy, ale może są lepsze.

Suma lokaty może wynosić od tysiąca do dziesięciu tysięcy złotych. Oferta taka przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów Idea Bank. Co warte podkreślenia, jest to nad wyraz dogodna alternatywa, gdyż lokatę Happy można zakładać online. Czas posiadania lokaty Happy jest niedługi i obejmuje trzy miesiące. Klient, żeby mięć tę lokatę nie ma obowiązku mieć absolutnie konta bankowego oraz skorzystać z pozostałych produktów finansowych w Idea Banku. Przy czym można założyć jedynie jedną taką lokatę. Lokatę Happy uznaje się za bezpieczną, bo zakłada się na nią maskowane hasło dostępowe, a wszystkie transakcje czy to wirtualne, czy przy pomocy telefonu komórkowego będą szyfrowane.

oszczędności
Informacje przesyła się wraz z podpisem elektronicznym.

Chcesz wyszukać inne tego rodzaju źródła? Kliknij ten odnośnik – więcej zobaczysz w tekście (http://www.incube.pl/budzetowanie/), który analizuje zbliżone zagadnienia.

Lokata taka ma rekomendacje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Konkretna kapitalizacja odsetek na takiej lokacie zwiększa kwotę kapitałową o kwotę należnych odsetek na koniec okresu umownego. Odejście od umowy przed ukończeniem tego okresu skutkować będzie zwróceniem ulokowanych pieniędzy, przy równoczesnej utracie odsetek zgromadzonych w czasie przechowywania sumy lokaty. Lokata taka jest jedną z korzystniejszych wśród nowych produktów finansowych i w rzeczy samej warto z niej skorzystać. Najlepiej prezentuje się na tle innych lokat terminowych, czyli ludzie, którzy się na nią decydują z pewnością tego nie będą żałować. Dlatego lokatę Happy w Idea Banku zaleca coraz więcej specjalistów od ekonomii.