Handlowiec – płace, komentarze i opinie

By móc praktykować zawód handlowca niezbędne będzie ukończenie technikum, które daje miano technika handlowca. Osoba, która stawia na edukację w tym kierunku powinna być przebojowa, ambitna, wyznaczać sobie śmiałe cele a także konsekwentnie je realizować.

regionalny kierownik sprzedaży

Autor: Kevin Napper
Źródło: http://www.flickr.com

Musi też posiadać zmysł ekonomiczny, ponieważ zarządzanie oraz ekonomia są najistotniejszymi przedmiotami w szkole na owym kierunku. Dzięki temu zdobywa się możność pracy w instytucjach handlowych bądź możemy założyć własną firmę handlową. Handlowiec generalnie mówiąc trudni się sprzedażą. Możesz także stać się regionalnym kierownikiem sprzedaży. Co należy do jego zadań? Regionalny kierownik sprzedaży aranżuje pracę oddziałów firmy na podległym mu terytorium i zarządza nią. Jest to stanowisko odpowiedzialne, nastręczające doświadczenia i rzeczowych zdolności. Kierownik opracowuje krótkoterminowe i długoterminowe plany sprzedaży, troszczy się o ich prawidłową realizację.

Poświęć chwilę i sprawdź tu prowadzenie sklepu internetowego analogiczne informacje na ten temat – one na pewno Cię zaciekawią, zatem nie wahaj się zbyt długo:)

Wytycza zadania dla poszczególnych oddziałów, sprawuje także dozór nad grupą handlowych przedstawicieli.http://www.kancelaria-cpr.pl/ adwokat od spraw rodzinnych warszawaRegionalny kierownik sprzedaży powinien legitymować się już wykształceniem wyższym (najlepiej ekonomicznym lub z branży, w której funkcjonuje firma), choć czasami wystarczające jest średnie wykształcenie.

edukacja

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
lampa na biurku

Autor: mendhak
Źródło: http://www.flickr.com
Niezbędne jest minimum kilkuletnia praktyka w zarządzaniu sprzedażą jak też w sprzedaży towarów z sektora reprezentowanego przez firmę.

Wymagana bywa znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kategorii B, doskonała znajomość rynku, na jakim działa jednostka, a również obsługa peceta (wyjątkowo pakiet MS Office).