Jak otrzymać certyfikat dla zabawki?

Obserwacja zachowań przedsiębiorców operujących w branży dziecięcej pozwala zauważyć stopniowe rozszerzanie oferty handlowej a także rosnącą sprzedaż zabawek a także akcesoriów dla dzieci.

Na zwiększoną sprzedaż w owym sektorze oddziałuje wiele czynników ekonomicznych i społecznych, wśród których kluczowe znaczenie mają między innymi większa świadomości rodzicieli w obszarze wymogów rozwojowych dzieci, moda na określone zabawki, a również duża przystępność zabawek oraz relatywna przystępność cen szczególnie w dystrybucji przez sklepy online. Pragnąc wyróżnić produkt na tak przepełnionym rynku należy rozważyć możliwość certyfikacji.
biuro

Autor: Kat Veilux
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnym ze sposobów wyróżnienia własnej oferty na tle produktów rywalizacji jest oznakowanie zabawek znakami zgodności popularnej jednostki certyfikującej. Znak zgodności nadawany jest w procesie certyfikacji a także stosowany może być bezpośrednio na etykietce certyfikowanego wyrobu, jak też we wszelkich materiałach reklamowych, informacyjnych banerach, na stronach internetowych, czy też promocyjnych ulotkach. Jak odbywa się certyfikacja zabawek? Tok certyfikacji jest złożony z paru istotnych etapów i dla większości wyrobów ma podobny przebieg. Podmiot wprowadzający produkt do obrotu najpierw musi zgłosić się do jednostki certyfikującej z prośbą o nadanie certyfikatu na konkretny wyrób lub grupę produktów.

Zobacz tu, sprawdź ofertę naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, zatem się nie rozczarujesz!

Zazwyczaj aplikacja odbywa się z wykorzystaniem formularza zapytania ofertowego będącego, z formalnego punktu widzenia, równolegle wnioskiem o certyfikację.

Formularz obejmuje podstawowe dane przedsiębiorstwa takie jak adres oraz nazwa, ewentualne filie i zakłady produkcyjne, dokładny opis produktu, wyszczególnienie liczby rodzai i norm.