autentyczny raj dla podróżujących oraz zwiedzających

Dużo nowożeńców zastanawia się gdzie wyruszyć w podróż poślubną. Jest możliwość pomknąć do Paryża, to dla zakochanych wymarzone miejsce, można chodzić długimi godzinami siedząc w klimatycznych kawiarenkach, zaglądając do małych, prywatnych galerii i sklepików.

Jednakże dla większej części jest to zbyt pospolite.
Wycieczki Indonezja – z pewnością zaspokoją zarówno tych w wyższym stopniu aktywnych, jak i tych kochających odpoczywanie na plaży. Teren Indonezji stanowi kilkanaście tysięcy wysp i wysepek, z czego parę tysięcy jest niezamieszkanych. Klimat tego kraju jest równikowy, roczna temperatura praktycznie się nie waha. Wysoki sezon jest w trakcie pory suchej, choć w czasie opadów także da się podróżować.

Sprawdź ten link oraz zgłąb oprócz tego więcej szczegółów na stronie – one również poszerzą Twoją wiedzę na rozpatrywany tu problem.

Archipelag Gili to prawdziwy eden, gdzie z dala od świata, nie istnieje ruch kołowy mimo, że są tam hotele i restauracje i właśnie w jednym z tych miejsc można spędzić kilka wspaniałych dni. Plaże Gili wyglądają jak z bajki, bądź jak z reklamy, a tuż przy brzegu można się wybrać na niezapomniane nurkowanie z żółwiami.

wycieczki indonezja

Źródło: bestoutdoorphotos.com
Podróż poślubna – (Relaks-Misja) na Bali to nie jedynie śliczne plaże, bajkowe pejzaże, lecz także urokliwe hotele z temperamentem. Takie, w których pobyt jest pamiętny, jakie są doskonałe na specjalne, nadzwyczajne okazje. Malutkie, zaciszne, skryte z dala od świata. Zachwycające Amori Villa w Ubud, pełne dzieł sztuki Tugu Bali, czy cudowne Tugu Lombok i bajkowe śniadania na piasku.

Kraj oferuje doskonałe możliwości jeśli chodzi o nurkowanie pośród raf koralowych, we wrakach statków, surfing, wakeboarding, wędrówki przez dżunglę i oglądanie równikowej roślinności i fauny.