Akcesoria wojskowe do kupienia w Internecie – saperki i multitool Leatherman.

W sklepie online z militariami do kupienia m.in saperki i kombinierki – multitool leatherman.
W sklepie internetowym znajdują się małe, lekkie, wielofunkcyjne saperki z kilofem, kompasem, piłą oraz pokrowcem. Saperki stworzone są przez niemiecką, renomowaną firmę. Saperki wykonane są z najwyższej jakości stali, pokrytej farbą co czyni ją odporną na wszelkie warunki atmosferyczne.Składane saperki wykonane są z solidnego metalu pokrytego warstwą matowej farby zabezpieczającej.

szpadel

Autor: fmckinlay
Źródło: http://www.flickr.com

Szpadel przytwierdzony jest do rękojeści za pomocą nitów. Poręczna konstrukcja saperki daje możliwość zmniejszenia wymiarów narzędzia do absolutnego minimum. Saperkę używać można jako motykę po odpowiednim ułożeniu łopatki. Łopata posiada 2 krawędzie z ostrą piłką ułatwiającą kopanie, a także która umożliwia wycinanie pędów czy krzaków. Saperka na zakończeniu posiada gumową rękojeść zapewniającą wygodny chwyt.W komplecie znajduje się pokrowiec. Po złożeniu saperka chowana jest do pokrowca, który posiada solidne klamry które umożliwiają przymocowanie do pasa albo plecaka. Saperki można używać jako łopaty, kilofa, piły, otwieracza czy (kompas wbudowany został w rękojeść). Saperka przydatna jest w domu, aucie, na działce, podczas wycieczki pieszych wędrówek czy na rybach Najnowsza kombinierka Multitool Leatherman to bestseller tejże firmy. Komfortowe rękojeści, możliwość otwarcia czterech narzędzi bez rozkładania kombinerek w tym 2 jedną ręką oraz 2 gniazda dla wymiennych końcówek śrubokrętów to główne zalety ulepszonego Multitool Leatherman.

noże

Autor: Schweiz-Russland
Źródło: http://www.flickr.com

Konstrukcję i wszystkie narzędzia, wytworzono z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, co sprawiło, że każda część posiada optymalną co do swojej funkcji – twardość.

Jak uważasz? Czy omawiany temat jest ciekawy? Jeżeli tak, to w odniesieniu do przedstawianego problemu poznaj szczegóły tu.

Multitool Leatherman to nie tylko użyteczność i wytrzymałość, ale też bezpieczeństwo dłoni. Ostrze nożowe gładkie, Ostrza ząbkowane, piłę i pilnik można otworzyć bez konieczności rozkładania kombinerek. Za sprawą otworom pod kciuk ostrza nożowe można szybko otworzyć jedną ręką. Narzędzia zewnętrzne blokowane są poprzez blokady typu liner-lock, co gwarantuje komfortową obsługę nawet jedną ręką, reszta narzędzi zabezpiecza blokady typu back-lock które są zwalniane przyciskiem w tylnej części rączek kombinerek.Gniazda śrubokrętów z zestawem dwustronnych końcówek różnego rodzaju, pozwalają na szeroki zakres prac montażowych oraz naprawę różnorodnego sprzętu.Komfortowe przenoszenie zapewnia kabura oraz odejmowany klips umożliwiający przypięcie kombinierki za paskiem lub o krawędź kieszeni. Atrakcyjna cena i ciekawy wygląd czynią z tego typu gadżetów wspaniały pomysł na prezent przykładowo: