Co można by wykonać, jeżeli mówca nie jest w stanie dotrzeć na konferencję?

Aby stać się ekspertem w pewnym zawodzie, nie wystarczy jedynie zakończyć studia magisterskie na jakimś kierunku. Swoją wiedzę należy regularnie poszerzać, gdyż rozwój technologii powoduje, że ciągle pojawiają się nowe wynalazki.

rozwój

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu warto uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach czy konferencjach.
konferencje

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com
Pewien problem mogą posiadać osoby, które nie mogłyby w danym czasie dojechać do miejsca, w którym przeprowadzana jest konferencja. Na szczęście obecnie, w dużej mierze właśnie dzięki rozwojowi technologii możliwa jest zdalna obecność na takim wydarzeniu. Jest to także doskonały sposób dla prelegentów, którzy mogą mieć zbyt wiele obowiązków, żeby móc dojechać w konkretne miejsce, albo po prostu koszty sprowadzenia tego typu osoby są zbyt duże. Przeprowadzane w ten sposób konferencje nie odróżniają się za bardzo od tych tradycyjnych.

Interesuje Cię, jakie są autorskie źródła (http://www.bze-kancelaria.eu/prawo-pracy/)? Zatem muszę zaprosić Cię, abyś zalogował się na moją inną stronę. Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Największą różnicą jest to, że na środku podestu nie stoi trybunka, tylko dużej wielkości monitor. Takie rozwiązanie jest też doskonałym wyjściem w wypadku różnego typu sytuacji kryzysowych, do których można by zaliczać choćby odwołany lot (choćby z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych).

Co interesujące, w obecnych czasach, żeby przeprowadzić tego typu prowizoryczną konferencję wystarczyłaby zwykła kamera, która zamontowana jest w jakimkolwiek komputerze. Ktoś mógłby stwierdzić, że przecież można by zarejestrować jakiś wykład, a później go wyświetlić. Rzecz w tym, że konferencje, które są transmitowane na żywo, proponują możliwość interakcji, czyli zadawania swoich pytań na żywo.

Połączenie tego typu transmisji z czynnościami social-marketingowymi również jest niezwykle dobrym pomysłem. Jest to możliwość otrzymania informacji zwrotnej od uczestników takich wydarzeń. Można by dla przykładu organizować konkursy z nagrodami.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,