Gdzie usiąść w samolocie, żeby mniej czuć turbulencje?

Jeśli planujesz podróż samolotem, warto byłoby mieć na uwadze kilka kwestii. Bardzo istotny jest przykładowo wybór odpowiedniego miejsca tak, aby lot okazał się bardzo miły. Jeżeli masz możliwość wybierania miejsca, to nie bagatelizuj tego przywileju.
Właściwy wybór fotela może decydować o jakości podróży, co jest bardzo istotne, jeżeli będzie ona trwała większą ilość czasu.

sprzątanie

Autor: rik-shaw
Źródło: http://www.flickr.com
Pasażer musi mieć wystarczającą ilość przestrzeni na nogi.

Jeśli zainteresował Cię nasz opis, to pragniemy skoncentrować Twoja uwagę na to, że pod poniższym linkiem czeka na Ciebie interesujące zagadnienie.

Jest to jedno z najważniejszych kryteriów podczas rezerwowania biletu, szczególnie jeśli chodzi o osobę wyższą wzrostem. W pełni mógłbyś je wyprostować wyłącznie w klasie Biznes lub jeżeli podróżujesz prywatnym samolotem. W czasie rezerwacji biletu zwróć uwagę na to, jaki samolot będzie obsługiwać dany lot. Następnie warto przyjrzeć się rozkładowi pojedynczych siedzeń na pokładzie. Przede wszystkim tych umiejscowionych blisko siebie. Poza tym niezwykle istotna jest kwestia doboru miejsca, jeśli chodzi o to, czy miejsce ma być przy oknie, czy też przy alejce. Oba te rozwiązania mają swe plusy i minusy.

Netbook SN10E2

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Jeśli jest możliwość wyboru, warto zwrócić na to uwagę. Kolejną sprawą jest dystans do toalety albo ewentualny brak sąsiadów na miejscach obok Twojego. Osoby, które obawiają się turbulencji, powinny wybrać fotel nad skrzydłem. W tym właśnie miejscu drgania są najmniej wyczuwalne. Kolejną sprawą jest bezpłatne przeniesienie się do klasy Biznes. Nie jest to łatwe, zwłaszcza jeśli nie mamy karty stałego klienta w danych liniach, ale jest o co walczyć. Występują pewne metody, żeby uzyskać takie przeniesienie.

Można by po prostu o to spytać, zwłaszcza w takiej sytuacji, kiedy pasażerów jest stosunkowo niewiele. Można niezwykle prędko przejść odprawę, warto również ubrać się w elegancki sposób oraz być uprzejmym.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,