Jest wiele atrakcyjnych miejsc w Polsce na zorganizowanie sympozjów, które można połączyć z bajecznym wypoczynkiem

Jest wiele zachwycających miejsc w Kraju na zorganizowanie konferencji służbowych czy zebrań dla przeróżnych instytucji czy też organizacji. Mamy możliwość urządzić kursy w prawdziwym pałacu czy też także w górach, aby przyjemność złączyć z uczestniczeniem na szkoleniu czy też zgromadzeniu.

Sale treningowe mamy możliwość odnaleźć w zamkowych komnatach. Pałac Mierzęcin oferuje stylowe warunki na zrobienie sympozjów, szkoleń, a także jest to doskonałe miejsce na planowanie przyjęcia weselnego czy zachwycający odpoczynek w spa i wygodne pokoje z krajobrazem na ładne parki. Jest tam też pływalnia, restauracja z apetyczną kuchnią czy też bilard, a także fantastyczne konie.

góry

Autor: wisley
Źródło: http://www.flickr.com

To imponujące miejsce na urządzenie konferencji biznesowych czy innych instytucji oraz zrzeszeń. Dwór dysponuje 6 wielofunkcyjnymi salami mogącymi umieścić do 430 ludzi. Pałac Mierzęcin posiada szereg urządzeń niezbędnych do zrobienia sympozjów lub treningów między innymi posiada ekrany, flipchart, a też nagłośnienie, kabinę do tłumaczeń symultanicznych, mikrofony, rzutniki LCD, TV, magnetowidy, odtwarzacze DVD, projektor przeźroczy i projektor slajdów. A po męczącym zgromadzeniu biznesowym mogą członkowie spotkania korzystać z bogatej oferty dworu, w tym spa czy restauracji. Także jest wiele pięknych punktów oferujących sale konferencyjne w górach. Lądek Zdrój oferuje na przykład eleganckie warunki na zrobienie sympozjów w pięknych górskich rejonach. Zamek na skale proponuje 5 sal na zorganizowanie konferencji, narad czy też spotkań integracyjnych w zamku czy też w plenerze (pałac mierzęcin ).

Następnym wspaniałym miejscem na aule konferencyjne w górach to Belvedere Resort & Spa **** w Zakopanym, jaki oferuje 14 sal konferencyjnych, w tym jedną na 700 ludzi.

Nasz wpis wydaje się być intrygujący? Masz chęć na więcej posty? Zatem nie zwlekaj i klikaj szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego w poniższy link.

Jest wiele imponujących punktów na zorganizowanie szkoleń, które można połączyć z wspaniałym wypoczynkiem – czytaj więcej.