Hotel Twardowski najlepszym wyborem w okolicach stolicy Wielkopolski.

Hotel Twardowski istnieje od 2004 roku. Do dyspozycji oddaje 62 pokoje o podwyższonym standardzie wyposażenia. Zawiera 58 pokoi typu Classic – pokoje 1- i dwu osobowe oraz 4 apartamenty, w których skład wchodzi Apartament Prezydencki o powierzchni 145m oraz 3 apartamenty typu Junior Suite.W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest minibar, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Niektóre pokoje obejmują również część wypoczynkową.Jednorazowo w hotelu z noclegów może skorzystać 107osób. Hotel Twardowski to miejsce, gdzie luksus i komfort sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę wypoczynku. Plusem hotelu jest jego położenie. Obiekt usytuowany jest w niewielkiej odległości od autostrady, co zdecydowanie upraszcza dotarcie do hotelu, nie błądząc po zatłoczonych ulicach Poznania. To usytuowanie na uboczu – z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnym zakątku pozwoli odpocząć i nabrać sił po całodziennym podziwianiu uroków stolicy Wielkopolski.

pokój w hotelu

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel Twardowski to perfekcyjne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje (sale na konferencje w Katowicach) i warsztaty. W ofercie biznesowej znajduje się 7 sal konferencyjnych o różnych powierzchniach – z przeznaczeniem na niewielkie spotkania biznesowe oraz konferencje gdzie na jednej sali może pomieścić aż do 300 osób. Klimatyzowane sale wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny. Każde z pomieszczeń jest dobrze wyposażone oraz przystosowane do oczekiwań klientów biznesowych. Sale konferencyjne posiadają niepowtarzalny klimat, są niezwykle użytkowe i przestronne, co pozytywnie wpływa na przebieg zorganizowanego spotkania oraz usprawnia istotną konferencję. Hotel Twardowski ze swoim potencjałem pobytowym oferuje również usługę organizowania przyjęć i spotkań okolicznościowych, w zorganizowaniu których pomocą służą pracownicy.

Pokój hotelowy

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Stylowa i klimatyzowana restauracja w Hotelu Twardowski kusi potrawami przygotowanymi przez doświadczonych kucharzy. Szef Kuchni poleca dania Kuchni Staropolskiej jak i Kuchni Świata. Bogata karta potraw zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających smakoszy a profesjonalny zespół zadba o to aby chwile spędzone w restauracji były magiczne i jedyne w swoim rodzaju. Śniadania serwowane są w formie stołu szwedzkiego i zawierają szeroką gamę potraw i dodatków, wzbogaconą o sezonowe delicje. W słoneczne dni odpocząć można w ogrodzie zimowym.

Po męczącym dniu na przebywających w hotelu czeka Centrum Spa & Wellness z krytym basenem, jacuzzi, sauną oraz przepięknymi gabinetami masażu. W magicznej atmosferze pełnej intensywnych zapachów oraz spokojnej muzyki, zespół zaprezentuje tajniki różnorodnych zabiegów na twarz i ciało.