Podstawowe zalety telebimów jako nośnika reklamy, jaką mają budowę obecnie sprzedawane panele typu LED.

Telebimy szturmem wkroczyły na rynek reklamowy kilkanaście lat temu i wiele wskazuje na to, że pozostaną na nim na długo. Stało się to możliwe dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu, który dokonał się w dziedzinie światła ledowego. Telebimy zbudowane są z dużej ilości malutkich punktów, a każdy z nich jeszcze dodatkowo jest złożony z trzech diod. Każda z nich ma inną barwę, i zsumowane ich światło daje wynikowy kolor widziany przez odbiorcę.

bilboard

Źródło: flickr.com
Telebimy przeważnie produkuje się obecnie z niewielkich paneli, jakie można złączać w większe zestawy. W każdym z takich paneli będzie się znajdować pewna liczba punktów, oraz system sterowania odpowiadający za ich pracę – ile kosztuje reklama na telebimach. Dzięki możliwościom łączenia da się z takich oddzielnych paneli złożyć w zasadzie nieograniczone telebimy, a co najbardziej istotne, można to zrobić na jakiś okres czasu i następnie je rozłożyć. Z zalet telebimów zaczął obecnie korzystać nie tylko sam rynek reklamy, choć ten je bardzo ciepło przyjął, ale równie często są używane przy najróżniejszych wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

reklama zewnętrzna

Autor: Andy Atzert
Źródło: http://www.flickr.com
Jak się okazuje reklama na telebimach ma całkiem spore zalety w porównaniu ze starszymi nośnikami. Po pierwsze daje wcześniej niespotykaną możliwość elastycznej emisji. Zmiana reklamy na klasycznym bilboardzie wiązała się z wysłaniem tam pracownika, w celu przyklejenia nowej.

Tak samo emocjonujące zagadnienia znajdują się w pokrewnym serwisie. Jeśli masz ochotę je przeczytać – zobacz pod linkiem, który jest tu!

Przy kilkuset punkach do obsłużenia mogło się z tego zrobić faktycznie sporo pracy, i to nie dla jednego człowieka. W przypadku telebimów sprawa jest dużo prostsza, bo wystarczy wgrać nowy schemat emisji do urządzenia sterującego i jest po sprawie. I ta właśnie elastyczność ro największa zaleta, jaką proponują te nowoczesne urządzenia.

Zobacz ten tekst, to też stanowi świetny artykuł prezentowanego problemu. Nie czekaj i kliknij a z pewnością się nie zawiedziesz.

Reklamy można emitować z w dowolnej kolejności i częstotliwości, a ustawienie ich jest bardzo proste. Następną ważną zaletą jest to, że reklama na telebimie gdańsk widoczna będzie w każdych warunkach pogodowych. Zastosowane w tych urządzeniach diody mają wysoką jasność, dzięki czemu są doskonale widoczne nawet w całkowitej ciemności czy przy padającym deszczu lub śniegu.