Zobacz jaki dopasować kostium na plażę na zagraniczne wakacje

Ideałem byłoby każdego dnia nie mieć problemu, co na siebie założyć, by czuć się jednocześnie wygodnie, zgodnie z obowiązującą modą i ponadto fantastycznie w tym wyglądać. Z lekkością się orientować wśród trendowych nowinek i równie bez problemu pozbywać się ubrań z minionej epoki.

Zawsze wiedzieć, co pasuje do własnego sposobu ubierania i jak to trzeba zakładać. Ale w rzeczywistości bywa różnie i część – a może nawet większość – pań raz po raz stwierdza, że nie ma co na siebie włożyć. Żeby być kobietą trendy, w dobrym tego słowa znaczeniu, trzeba naprawdę wielkiej siły charakteru, by nie stać się niewolnicą mody. Nienagannym jest by być zaznajomionym w kierunkach

Strój kąpielowy

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com

określonego sezonu. Orientować się, co jest akurat promowane ale wybierać z tego to, co do nas pasuje i współgra z własnym sposobem myślenia. W niedługim czasie czekają nas pełne słońca weekendy i wymarzone wczasy. W związku z nadchodzącym sezonem urlopowym musimy przedyskutować głównie lokalizację i czas odpoczynku. Piękna pogoda, to także nowe problemy związane z kompletowaniem letniej garderoby. Z ochotą zabieramy się za kupno nowych kostiumów plażowych, zwiewnych sukienek, tunik i szlafroków a wszystko po to, by jak najlepiej zaprezentować się nad morzem. Moda plażowa jest dużym wyzwaniem z uwagi na to, że więcej odsłania niż zasłania. Tego roku na półkach sklepowych możemy odszukać kostiumy do kąpieli 2015 – na przykład jagna.pl/stroje-kapielowe-c-21.htmlnowe fasony i kolory.

Żeby prawidłowo dopasować kostium do kąpieli należy znać swoją swoją sylwetkę. Osoba zbyt niska oraz filigranowa oraz jak to zazwyczaj jest przy takiej sylwetce, z drobnym biustem, wymaga optycznego powiększenia http://www.jagna.plnia nóg – . Do takiej sylwetki powinno się wybrać biustonosz z usztywnianymi miseczkami lub z powiększającymi wkładkami. Pomimo niskiego wzrostu i drobnej budowy ciała nie należy kupować kusych strojów, ponieważ sprawią, iż figura zrobi się jeszcze bardziej filigranowa. Żeby optycznie wydłużyć nogi i dodać trochę centymetrów, można dobrać wysoko wycięte figi.