Samotność okazuje się niełatwa i wie o tym doskonale każdy, kto jej doświadczył

Człowiek pozostaje istotą stadną i życie w pojedynkę na dłuższą metę nie jest satysfakcjonujące.
Pozostaliśmy stworzeni do kochania, niekiedy tych pokładów miłości nosimy w sobie naprawdę dużo, ale z jakiś powodów nie umiemy odnaleźć dla siebie partnera do życia.

ogłoszenia

Autor: Igor Stawiarski
Źródło: http://www.flickr.com
pracy

Autor: Claus Günther
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy bywa to spowodowane strachem na wspomnienie choćby nieudanego dzieciństwa, nieraz jesteśmy po prostu bardzo nieśmiali, aby zapoczątkować jakąś znajomość i życie upływa nam w pojedynkę. Powodów samotności może być wiele, ale zawsze należałoby walczyć o to, by wydostać się z niej wszelkimi dostępnymi sposobami. Właściwym wyjściem, choć niestety często omijanym przez singli są ogłoszenia matrymonialne.

Odpowiada Ci taki tekst? To świetnie, sprawdź stronę programy lojalnościowe pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na podobny temat.

To stary, bardzo dobry wypróbowany sposób, bo wielu samotnych dokładnie takie ogłoszenia połączyły na stałe. Niestety bardzo wielu singli odczuwa obawę na samą myśl o tym, że ktoś znajomy mógłby się o tym dowiedzieć, a przy okazji zadrwić . Nie ma jednak co oglądać się na innych, należy zawalczyć o własne życie, a takie ogłoszenia dają nieraz faktycznie bardzo duże rezultaty. Nikt inny za nas życia nie przeżyje i jeśli osobiście nie pokusimy się o zmiany, to one nie przyjdą. Boisz się, iż znajomi będą z Ciebie żartować, bo takie ogłoszenia mają możliwość wpaść w ręce każdego? Niech się śmieją. To świadczy o ich niewysokim poziomie, nie Twoim.

Samotność nigdy nikomu dobrze służyła. Zrób zatem wszystko, aby wyrwać się z niej jak najszybciej.

Jeśli masz ochotę uzyskać jeszcze inne dane na ten temat, odkryj ponadto (https://www.tuv.com/poland/pl/zmiany-w-systemie-zarz%C4%85dzania-jako%C5%9Bci%C4%85-iso-9001.html) inne nasze witryny na zbliżony temat – one także są zajmujące.

Każdy, Ty też zasługujesz na szczęście, a to, jak je odnajdziesz, nie powinno nikogo interesować.