Gdzie jeździmy na wakacje?Egipt i Tunezja królują

Lato w Polsce nie rozpieszcza, może nawet mocno denerwować. Zziębnięci potrzebujemy wakacji w cieple. Właśnie last minute jest najlepszym sposobem na udany wakacyjny wyjazd. Nie tylko w wakacje wczasy zagranicą doskonale znajdują się w sferze marzeń. Ponad połowa Polaków wybiera urlop w u nas, jednak coraz częściej realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i najsłynniejsza – Fuerteventura – zwiedza co roku znowu więcej turystów.

plaża

Źródło: Future PR

Zwiedzamy nie tylko cudowną Hiszpanię – ale również kursujemy po całej Europie, sporo z nas preferuje wyprawy do Bułgarii od popularnych wysp. Młodzi ludzie wybierają objazdowe wycieczki i aktywny odpoczynek, znowu inni odpoczywają, smażąc się na plaży. Zestresowani po roku ciężkiej harówki, po prostu domagamy się luksusowego wypoczynku, pięknych widoków i słońca.

Ekskluzywne wakacje w promocjiKilka lat temu wysokiej klasy wakacje zagraniczne mówiły o majątku i mogli pozwolić sobie na nie nieliczni. Życiowy poziom, mimo narzekań, podniósł się nieco, więc last minute to najczęściej wybierane propozycje. Najbardziej znane biura turystyczne przyciągają wczasowiczów niskimi cenami miejsc w czterogwiazdkowych kurortach. Może się zdarzyć, że wczasy w Tunezji dzięki temu kosztują tyle samo, ile tydzień w dobrym nadbałtyckim hotelu.

Jak wybrać last minute?Łatwo złapać te szczególnie pociągające opcje na internetowych stronach biur. Doświadczenie powinno wiele nauczyć, więc szukajmy w tych pewnych firmach. W sieci szybko można wybrać właściwy termin i cel wyjazdu na tanie wczasy, błyskawicznie wykupując najgorętszą ofertę – bez kolejek i oczekiwania. Polacy z reguły celują w Egipt, – strona z ofertą tu (zobacz biuro turystyczne w Poznaniu).

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Początek i koniec lata to idealny pomysł na każde wczasy w pięknym hotelu. Właśnie wtedy ceny są najniższe, a rodzinny tydzień w słońcu i na pięknej plaży to często nie tak drogi wyjazd. Wielu spryciarzy dzięki temu bez długich przygotowań podróżuje niedrogo na wyspy greckie, tu wygrywa wyspa Zakynthos. Wybór jest naprawdę duży, właściwie podobnie jak potrzeby, a to co grozi nam po odwiedzinach biura to wakacyjny zawrót głowy.

Źródło: