Połącz przyjemne z pożytecznym, jak choćby odchudzając się na wczasach z jadłospisem Ewy Dąbrowskiej

Wakacje okazują się dla większości osób okresem odpoczynku i relaksu. Nic nie przeszkadza mimo wszystko, żeby wczasy połączyć z użytecznym aspektem i przy okazji zatroszczyć się o sylwetkę oraz samopoczucie. Dzisiaj bardzo dużo uwagi poświęca się zagadnieniu zdrowego żywienia, wiele osób stara się zrezygnować z niezdrowych artykułów spożywczych na rzecz warzyw, owoców oraz produktów naturalnych. Najczęściej jednocześnie stara się pozbyć zbędnych kilogramów i poczuć młodziej oraz piękniej. Doskonałą alternatywą dla takich osób okażą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.

Na czym bazuje ta dieta?

Ewa Dąbrowska utworzyła dietę, która za zadanie ma oczyszczenie organizmu ze zgromadzonych toksyn oraz przywracanie jego własnej równowagi, by miał szansę w naturalny sposób odkryć zagrożenia tyczące powstałych chorób i chronić się przed nimi. Rzeczona dieta bazuje na dwóch kolejnych etapach, pierwszy z nich okazuje się właściwie głodówką, podczas której organizm zużywa jako źródło energii nagromadzone złogi, uszkodzone komórki i tym podobne – dowiedz się więcej tutaj. Przez to organizm odzyskuje swą równowagę, jest lekki oraz bardziej czuły na różnorakie objawy. Skutkiem ubocznym podobnej diety staje się zrzucenie nadliczbowych kilogramów, ponieważ organizm spala również tkankę tłuszczową.

wypoczynek

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

To pomyślna alternatywa

Osoby, które często źle się czują lub uskarżają się na niską odporność organizmu muszą decydować się na dietę, jaką stworzyła ewa dąbrowska wczasy z podobną dietą okazują się miłą opcją spędzania wolnych dni, gdyż niosą korzyści dla ciała oraz dla samopoczucia. Obecnie w wielu ośrodkach w Polsce można spotkać się ze stosowaniem diety dr Dąbrowskiej. Są one rozłożone po calutkiej Polsce, więc bez trudu dopasujemy ośrodek do modelu spędzania wolnego czasu, jaki preferujemy. To pomyślna ewentualność także dla osób, które planują wakacje, ale obawiają się, że na miejscu nie będą mogły zdrowo się odżywiać.


Poszukaj w internecie

W momencie, jeżeli planuje się jechać na wczasy połączone z dietą dr Dąbrowskiej, należy szukać listy ośrodków oferujacych tę dietę. Z pewnością bez problemu odnajdziemy ją w internecie. W witrynie samej dr Dąbrowskiej możemy z kolei zapoznać się ze szczegółami diety i wytycznymi dotyczącymi głodówki, jak także spożywania konkretnych produktów.

Może Cię zainteresować – http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/