Wyśnione wczasy – na jakie oferty wycieczek można zwrócić uwagę?

Niezwyczajne kontrasty oraz zabytki kultury sprawiają, że Indonezja jest niebywale interesującym celem podróży. To intrygujący świat, na który składają się przepiękne plaże, potężne wulkany, zielone pola ryżowe, maleńkie osady ukryte w dżungli i ciepło usposobieni obywatele. Wiekowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycje nadal mają największy wpływ na życie dzisiejszych Indonezyjczyków, którzy przez pląsy, uroczystości a także procesje czczą swoje bóstwa i demony.

Bali to niewielka indonezyjska wysepka, która przyciąga nie tylko wyjątkową przyrodą z gęstą roślinnością, poetycznymi jeziorami i tarasami ryżowymi, ale też wielką życzliwością tutejszych mieszkańców, wyśmienitą balijską kuchnią oraz bardzo ciekawą kulturą. Miłośnicy zwiedzania znajdą tutaj wiele mistycznych świątyń, z kolei miłośnicy kąpieli morskich jak też słonecznych piaszczyste plaże z krystalicznie czystą wodą. Balijska natura zespolona z niesamowitą architekturą, wonią orientalnych przypraw, oryginalnym klimatem oraz wszechobecnym szczęściem oraz spokojem czynią to miejsce bajecznym.

Bali

Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com

Indonezja – dodatkowe info – Bali w przeciągu ostatnich kilku lat zyskała na popularności a dzisiaj jest jedną z bardzo cenionych oraz rozchwytywanych egzotycznych podróży. Wczasy na Bali nie są już jedynie mrzonką, marzeniem o nieosiągalnej, dalekiej, nieodkrytej wysepce. Wczasy na Bali są obecnie w zasięgu ręki dużej części z nas. Warto jest zatem zaznać owej egzotycznej atmosfery a także poczuć unikalny klimat tej malutkiej wyspy. Bali jest kierunkiem całorocznym i średnia temperatura to 28 stopni Celsjusza. Wybierając się więc o jakiejkolwiek porze roku na wakacje Bali (pozostałe informację dostępne będą tu) jest idealną destynacją.

Na wysepce Bali umiejscowionych są tysiące hoteli a z roku na rok pojawia się ich coraz sporzej. Dzięki temu nawet najbardziej wybredni klienci mogą spędzić wakacje na Bali w idealnym, wymarzonym miejscu. Czy to będzie pierwszorzędny resort znajdujący się bezpośrednio przy plaży w turystycznej miejscowości, czy bardziej kameralny, niskobudżetowy obiekt w pobliżu plaży. Kompromisowym a także najlepszym rozwiązaniem może być zestawienie dwu, czy nawet trzech hoteli, dzięki czemu nie tylko możemy poznać wyspę od strony miejscowości nadmorskiej, lecz również doświadczyć niesamowitego raju będąc w hotelu znajdującym się w samym centrum Bali pośród dżungli i tarasów ryżowych.